۱۳۹۹/۰۶/۲۵

بازدید معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری از دفاتر خدمات مسافرتی مشهد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری به همراه رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی مشهد از تعدای از دفاتر خدمات مسافرتی مشهد بازدید کرد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی به همراه رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی مشهد و جمعی از مدیران به صورت سرزده از تعدادی دفاتر خدمات مسافرتی در مشهد بازدید کرد.
محمد صادق براتی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: این روزها بازار گردشگری ایران در یک وضعیت فوق‌العاده به سر می‌برد و با شیوع ویروس کرونا و ورود آن به ایران بسیاری از فعالان این حوزه با مشکلات مختلفی مواجه شده‌اند، به‌طوری‌که اغلب دفاتر مسافرتی از کاهش میزان فروش تورها و بلیت‌ها متضرر شدند.
وی افزود: در این میان برخی از کشورها نیز از ورود گردشگران به کشور خود جلوگیری کردند که همین امر نیز موجب شده بسیاری از تورهای مسافرتی برای گردشگران ایرانی لغو شود.
براتی تصریح کرد:تاکنون بخش خصوصی همراهی مناسبی در امرمبارزه با کرونا داشته اند و در حال حاضر باید شرایط فعلی را با همدلی پشت سر بگذاریم چراکه علاوه بر بخش گردشگری بسیاری از حوزه‌های دیگر نیز به‌دلیل شیوع کرونا با مشکلات متعدد مواجه هستند.
وی تاکید کرد:دولت با ارائه تسهیلات مناسب در حد توان حمایت های لازم را از حوزه گردشگری انجام می دهد  و تعداد زیادی از فعالان این صنعت جهت دریافت تسهیلات ثبت نام نموده اند.
شایان ذکر است در این بازدید مسائل و مشکلات دفاتر خدمات مسافرتی آتی،رسپینا ۲۴ و تشریفات پرواز در ایام کرونا بررسی و دستورات لازم برای رفع آن صادر گردید.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : ۴۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۶۴۲۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۴ نفر
آماربازدیدکنندگان