۱۳۹۹/۰۵/۱۰

مشارکت کارمندان دولت در رزمایش احسان و کمک های مومنانه

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری گفت:کارمندان دولت در استان در رزمایش احسان و کمک های مومنانه مشارکت می کنند.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری گفت:کارمندان دولت در استان در رزمایش احسان و کمک های مومنانه مشارکت می کنند.
محمد صادق براتی در نشست با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان اظهار داشت:شیوع بیماری کرونا مشکلات زیادی برای اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه ایجاد کرد و از آنجا که مردم ما هنوز از وجود این بیماری رنج می برند و بسیاری از کسب و کارها همچنان با مشکل مواجه اند،کمک های مومنانه و اقدامات خیرخواهانه خیرین و مردم می تواند تا حدودی، بخشی از مشکلات قشر آسیب پذیر را مرتفع نماید.

وی افزود:با توجه به علاقه بسیاری از کارمندان برای مشارکت در طرح های خیر خواهانه و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه،برنامه ریزی شده است آن دسته از کارکنان دولت در استان که متقاضی شرکت در رزمایش احسان و کمک های مومنانه می باشند بخشی از حقوق خود را به این موضوع اختصاص دهند.

براتی تصریح کرد: این طرح با مشارکت مدیران و کارکنان دولت در استان اجرا خواهد شد و کارمندان دولت به دلخواه می توانند هر تعداد روز از حقوق ماهیانه خود را به این امر خداپسندانه و خیرخواهانه اختصاص دهند تا در پایان طرح، مبالغ اهدایی جمع آوری و بر اساس نیاز ،اقلام مورد نظر برای اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه تهیه و توزیع گردد.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : ۲۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۱۳۶۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۹ نفر
آماربازدیدکنندگان