۱۳۹۸/۰۶/۱۴

خدمت رسانی به زائران پاکستانی افزایش می یابد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی در دیدار با اعضای هیئت موسس بنیاد زائرین پاکستانی اظهار داشت:با توجه به ضرورت خدمت رسانی به زائرین محترم پاکستانی ارائه خدمات به این زائرین افزایش می یابد.

محمد صادق براتی گفت:با تمهیدات در نظر گرفته شده توسط بنیاد زائرین پاکستانی در ایران و حمایت دستگاه های مرتبط و خیرین، خدمت رسانی به زوار محترم پاکستانی جهت زیارت بارگاه منور حضرت رضا ع و نیز شرکت در مراسم پیاده روی اربعین افزایش خواهد یافت.
وی افزود:در طول سال‌های اخیر و به خصوص در ایام اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر علاوه بر خدمت‌رسانی به هموطنان ایرانی، تلاش شده است تا به بهترین شکل امر خدمت‌رسانی به زوار غیر ایرانی که وارد کشورمان می شوند انجام شود.
وی بیان کرد:برنامه ریزی شد که در گام اول با همکاری و مساعدت آستان قدس رضوی یکی ازبلوک های زائرشهر رضوی برای اسکان زائرین محترم پاکستانی در نظر گرفته شود.
وی ابراز داشت:با توجه به محدودیت ظرفیت اسکان در نظر گرفته شده برای زائرین پاکستانی مقرر شد در آینده با استفاده از ظرفیت خیرین پاکستانی و ایرانی پروژه احداث مجموعه اقامتی برای زائرین پاکستانی در مشهد مقدس طراحی و اجرایی گردد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی تاکید کرد:اعضای هیئت امنا بنیاد زائرین پاکستانی در خصوص اجرایی نمودن این طرح ونیز رایزنی با خیرین پاکستانی و ایرانی پیگیری های لازم را داشته باشند که هرچه سریعتر مقدمات اجرایی شدن این طرح فراهم گردد.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان