۱۳۹۹/۰۴/۳۱

مرکز فضای مجازی بنیاد بین المللی امام رضا ع راه اندازی می شود

معاون هماهنگی ومدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت:مرکز فضای مجازی بنیاد بین المللی امام رضا ع در راستای ترویج فرهنگ رضوی راه اندازی می شود.

محمد صادق براتی در نشست با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا ع با اشاره به اهمیت فضای مجازی اظهار داشت: به نظر می‌رسد در این شرایط دستگاه‌های متولی فرهنگ و هنر از جمله بنیاد بین المللی امام رضا ع می‌توانند با ارائه راهکارها و تولید محصولات فرهنگی-هنری برای کمک به جامعه برای جلوگیری از آسیب های این حوزه  نقش بسزایی ایفا کنند.

وی افزود: دقت روز افزون به مسائل فرهنگی و فضای رسانه‌ای، همچنین استفاده بهینه و صحیح از فضای مجازی در تولید و ارائه برنامه‌های فرهنگی هنری یکی از مهمترین مسائلی است که مقام معظم رهبری نیز طی چندین سال اخیر در گفتمان‌های خود به این موضوع  تاکید داشته اند.
براتی تصریح کرد:در شرایط کنونی که همه کشور درگیر ویروس کرونا است و شرایط به گونه ای است که محدودیت هایی برای برگزاری مراسمات و تجمعات مذهبی وجود دارد،باید فعالان و متولیان حوزه فرهنگی در عرصه فضای مجازی حضور جدی داشته باشند و سعی کنند بسیاری از برنامه های فرهنگی و مذهبی را به سمت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سوق دهند تا بتوانیم با تولیدات فاخر فرهنگی موج جدیدی از فعالیت های فرهنگی را درفضای مجازی ایجاد نمائیم.
وی خاطر نشان کرد:در طرح راه اندازی مرکز فضای مجازی بنیاد بین المللی امام رضا ع میتوان از ظرفیت سایر دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان نیز برای تولید محتوای فرهنگی استفاده کرد.
شایان ذکر است بنیاد بین المللی امام رضا ع با هماهنگی معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری محتواهای فرهنگی مناسبی برای ایام دهه کرامت در عرصه فضای مجازی تولید نموده و اکنون نیز با فرارسیدن دهه امامت و ولایت بیش از ۳۰ کلیپ فرهنگی متناسب با ایام عید سعید قربان و غدیر خم تهیه و در شبکه های اجتماعی منتشر خواهد کرد.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۳۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۱۳۵۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۴ نفر
آماربازدیدکنندگان