۱۳۹۸/۱۰/۱۸

تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات از نیات پاک شهید سپهبد سلیمانی بود

معاون هماهنگی و مدیریت امور زایرین استانداری خراسان رضوی گفت: تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از نیات خیر و پاک سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود.

محمد صادق براتی در نشست با اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با اشاره به شخصیت تاثیر گذار و برجسته شهید سپهبد سلیمانی ابراز داشت:سردار سلیمانی شخصیتی والامقام بود که فراتر از شجاعت، فردی اخلاق‌مدار ،مهربان و ولایتمدار بود.
وی بیان داشت:خلعت سرخ شهادت برازنده حاج قاسم سلیمانی بود و دیدید که ایشان جهان را متحول کرد و ایمان داریم که راهش توسط جوانان این کشور ادامه پیدا خواهد کرد.
وی  در ادامه عنوان کرد:ستاد اربعین در سال گذشته تلاش های بسیاری کرد که جای قدردانی دارد اما تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله داریم.
وی افزود:در استان خراسان رضوی از دیرباز تعامل و همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات وجود داشته و اکنون نیز بیش از گذشته این ارتباط و تعامل ادامه خواهد داشت.
وی بیان داشت:از آنجا که ۵استان ماموریت ساخت صحن امام جواد ع را بر عهده دارند استان خراسان رضوی با استفاده از تمامی ظرفیت ها و کمک های مردمی می تواند در این امر پیشتاز باشد.
وی تاکید کرد:سازو کاری برای جمع آوری کمک های مردمی از گذشته وجود داشته که ضروریست ضمن بهره گیری از تجربیات ، فرآیند های جدیدی را برای جذب و افزایش مشارکت های مردمی درامر ساخت صحن امام جواد ع ایجاد نمود.
براتی عنوان داشت:برگزاری جلسات با اتاق اصناف،استفاده از ظرفیت واحد های تولیدی و خیرین و اطلاع رسانی دربین عموم جامعه میتواند در ساخت صحن امام جواد ع کمک بسیاری نماید.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۲۷۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۶ نفر
آماربازدیدکنندگان