۱۳۹۸/۱۰/۱۸

تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات از نیات پاک شهید سپهبد سلیمانی بود

معاون هماهنگی و مدیریت امور زایرین استانداری خراسان رضوی گفت: تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی از نیات خیر و پاک سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود.

محمد صادق براتی در نشست با اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با اشاره به شخصیت تاثیر گذار و برجسته شهید سپهبد سلیمانی ابراز داشت:سردار سلیمانی شخصیتی والامقام بود که فراتر از شجاعت، فردی اخلاق‌مدار ،مهربان و ولایتمدار بود.
وی بیان داشت:خلعت سرخ شهادت برازنده حاج قاسم سلیمانی بود و دیدید که ایشان جهان را متحول کرد و ایمان داریم که راهش توسط جوانان این کشور ادامه پیدا خواهد کرد.
وی  در ادامه عنوان کرد:ستاد اربعین در سال گذشته تلاش های بسیاری کرد که جای قدردانی دارد اما تا رسیدن به نقطه ایده آل فاصله داریم.
وی افزود:در استان خراسان رضوی از دیرباز تعامل و همکاری با ستاد بازسازی عتبات عالیات وجود داشته و اکنون نیز بیش از گذشته این ارتباط و تعامل ادامه خواهد داشت.
وی بیان داشت:از آنجا که ۵استان ماموریت ساخت صحن امام جواد ع را بر عهده دارند استان خراسان رضوی با استفاده از تمامی ظرفیت ها و کمک های مردمی می تواند در این امر پیشتاز باشد.
وی تاکید کرد:سازو کاری برای جمع آوری کمک های مردمی از گذشته وجود داشته که ضروریست ضمن بهره گیری از تجربیات ، فرآیند های جدیدی را برای جذب و افزایش مشارکت های مردمی درامر ساخت صحن امام جواد ع ایجاد نمود.
براتی عنوان داشت:برگزاری جلسات با اتاق اصناف،استفاده از ظرفیت واحد های تولیدی و خیرین و اطلاع رسانی دربین عموم جامعه میتواند در ساخت صحن امام جواد ع کمک بسیاری نماید.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان