۱۳۹۸/۱۰/۰۵

انعقاد تفاهم نامه همکاری معاونت زیارت و ستاد توسعه فناوری های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت:تفاهم نامه همکاری میان معاونت زیارت استانداری و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری منعقد می شود.

محمد صادق براتی در دیدار با دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری اظهار کرد: امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه شاهد حضور بیشتر فعالان فرهنگی ونخبگان ‌در ایده پردازی و تحول آفرینی صنایع خلاق حوزه فرهنگی و زیارت باشیم.
وی با اشاره به نقش مرکز رشد و فناوری های فرهنگی زیارت در ایده پردازی صنایع خلاق ابراز داشت:
توانمند سازی مراکز خصوصی،سمن ها و شرکت های دانش بنیان در ارائه خدمات فرهنگی و تولید محصولات فرهنگی می تواند نقش بسزایی در ارتقای فرهنگ رضوی و زیارت ایفا نماید.
وی افزود:سالانه شاهد حضور میلیونی زائران ایرانی و غیر ایرانی در کشور هستیم ،لذا هوشمند سازی شهرهای زیارتی کشور در دستور کار مسئولان این امر قرار دارد تا از این طریق بتوانیم خدمات مطلوبی در حوزه زیرساختی و فرهنگی به زائران این شهرها ارائه دهیم.

وی تاکید کرد:توجه ویژه به ارتقاءفرهنگ میزبانی و موضوع معرفت افزایی در ایده پردازی و استفاده از طرح مطالعه توسعه کمی و کیفی زیارت در همکاری ها مدنظر قرار گیرد.
در ادامه این نشست محمد سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و توسعه ساز معاونت علمی ریاست جمهوری به آمادگی این مرکز در کمک به پروژه هوشمند سازی شهرهای زیارتی اشاره کرد و بیان داشت:با ارائه طرح های مناسب زائرین میتوانند با کمترین هزینه از خدمات فرهنگی و همچنین اسکان و گردشگری در شهرهای زیارتی استفاده نمایند.
وی گفت:تقاضاداریم مکانی برای شرکت هایی که در حوزه صنایع خلاق فعالیت میکنند در نظر گرفته شود تا فعالیت هایشان به شکل ساماندهی شده پیگیری شود.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان