۱۳۹۸/۱۰/۰۵

انعقاد تفاهم نامه همکاری معاونت زیارت و ستاد توسعه فناوری های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت:تفاهم نامه همکاری میان معاونت زیارت استانداری و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری منعقد می شود.

محمد صادق براتی در دیدار با دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری اظهار کرد: امیدواریم با انعقاد این تفاهم نامه شاهد حضور بیشتر فعالان فرهنگی ونخبگان ‌در ایده پردازی و تحول آفرینی صنایع خلاق حوزه فرهنگی و زیارت باشیم.
وی با اشاره به نقش مرکز رشد و فناوری های فرهنگی زیارت در ایده پردازی صنایع خلاق ابراز داشت:
توانمند سازی مراکز خصوصی،سمن ها و شرکت های دانش بنیان در ارائه خدمات فرهنگی و تولید محصولات فرهنگی می تواند نقش بسزایی در ارتقای فرهنگ رضوی و زیارت ایفا نماید.
وی افزود:سالانه شاهد حضور میلیونی زائران ایرانی و غیر ایرانی در کشور هستیم ،لذا هوشمند سازی شهرهای زیارتی کشور در دستور کار مسئولان این امر قرار دارد تا از این طریق بتوانیم خدمات مطلوبی در حوزه زیرساختی و فرهنگی به زائران این شهرها ارائه دهیم.

وی تاکید کرد:توجه ویژه به ارتقاءفرهنگ میزبانی و موضوع معرفت افزایی در ایده پردازی و استفاده از طرح مطالعه توسعه کمی و کیفی زیارت در همکاری ها مدنظر قرار گیرد.
در ادامه این نشست محمد سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و توسعه ساز معاونت علمی ریاست جمهوری به آمادگی این مرکز در کمک به پروژه هوشمند سازی شهرهای زیارتی اشاره کرد و بیان داشت:با ارائه طرح های مناسب زائرین میتوانند با کمترین هزینه از خدمات فرهنگی و همچنین اسکان و گردشگری در شهرهای زیارتی استفاده نمایند.
وی گفت:تقاضاداریم مکانی برای شرکت هایی که در حوزه صنایع خلاق فعالیت میکنند در نظر گرفته شود تا فعالیت هایشان به شکل ساماندهی شده پیگیری شود.


منبع : معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین
تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۳۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۳۲۷۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۱ نفر
آماربازدیدکنندگان