۱۳۹۷/۰۴/۰۴

جانشین رئیس و دبیر ستاد هماهنگی اربعین حسینی (ع) استان:

ایستگاه های زائر در اربعین حسینی (ع) باید مجوز از ستاد بازسازی عتبات عالیات اخذ نمایند.

مدیر کل امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی و جانشین رئیس و دبیر ستاد هماهنگی اربعین حسینی (ع) استان گفت: ایستگاههای خدمات دهی به زائرین پیاده اربعین حسینی (ع) حتماً می بایست از ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد هماهنگی اربعین حسینی (ع) مجوز دریافت کنند.
مهدی فروزان روز دوشنبه مورخ 4/4/97در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان افزود : بر اساس تصمیم کشوری به منظور جلب مشارکت مردمی در ابعادمختلف بویژه تأمین بخشی از هزینه ها ؛ ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد مکلف به افتتاح حساب ویژه و مجزا به منظور جلب مشارکت های مردمی می باشد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 162 هزار زائر از استان عازم عتبات و سفر اربعین شدند ، افزود : امسال برآوردها و برنامه ریزی ها برای رشد 5 درصدی این زائران محاسبه شده اند .
وی اظهار کرد :امسال تاکید جدی بر اعزام زائران داخلی به صورت کاروان و شبه کاروان و با مسئولیت سازمان حج و زیارت انجام می باشد.
وی افزود : قطار مشهد – شلمچه نیز جهت اعزام زائران به نقطه صفر مرزی شلمچه از اول مردادماه راه اندازی می شود که در هفته در قالب سه رام رفت و همین تعداد برگشت انجام می شود.
وی عنوان کرد : این قطار در در ایام اربعین هم به زائران و مسافران این مسیر خدمات می دهد


منبع : اداره کل هماهنگی امور رفاهی زائرین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان