۱۳۹۷/۰۲/۰۴

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی:

موزه خراسان بزرگ میزبان شایسته زائران نوروزی بود

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات خراسان رضوی صبح امروز از موزه بزرگ خراسان بازدید و از کارکنان موزه بابت میزبانی شایسته از زائران و گردشگران نوروزی تقدیر به عمل آورد.
مدیر کل امور رفاهی زائرین استانداری خراسان رضوی  و سخنگوی  ستاد اجرایی خدمات سفر استان ،از بخش های مختلف موزه  خراسان بزرگ  بازدید به عمل آورد  و از نزدیک به تمامی کارکنان این موزه  ، خدا قوتی داد.
مهدی فروزان گفت :موزه خراسان بزرگ یکی ازگنجینه های بزرگ و عظیم و بی نظیر ایران و استان است که  نمایش تاریخ و اعصار ایران  را به زیبایی هرچه تمام انجام داده است و آثار به نمایش درآمده در  این موزه  حیرت و شگفت انگیز است و بیننده را به وجد می آورد .
او گفت : با دیدن این آثار به قدمت و عظمت تاریخ ایران اسلامی و دست ساخته های نیاکان خودمان به خوبی آشنا می شویم و به هنر آنها افتخار می کنیم.
وی نقش موزه  خراسان بزرگ  را در پذیرایی و میزبانی از زائران و گردشگران نوروزی ، ارزشمند و قابل تقدیر عنوان کرد و گفت افزایش 45 درصدی بازدید کنندگان این موزه در این ایام ، قابل تقدیر است .
وی از موزه خراسان بزرگ به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در کنار مضجع شریف امام رضا (ع) نام برد و آن را مکان مناسبی برای برگذاری جشنواره ها و رویداد های فرهنگی دانست .
فروزان از بخش های مختلف  موزه ، نمایشگاه ، بقایای انسانی و اسکلت های پنج هزار ساله شهر سوخته  و آثار موزه ای ، 14 قرن هنر تاریخ و تمدن ایران دوره اسلامی  ،بازدید و با حضور در محل کار تمامی  پرسنل موزه  ،از آنها تقدیر و تشکر عمل آورد .


منبع : اداره کل هماهنگی امور رفاهی زائرین
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان